Przemysłowe sprawy

Archiwum: gaz

gaz

Jak przechowywać zboże?

silosy płaskodenne
Problem przechowywania ziaren gotowych na sprzedaż może być utrudnieniem nawet dla wykształconego i mającego spore doświadczenie rolnika. Jak powinno się przechowywać zboże, żeby nie straciło na wartości? Nierzadko niekorzystne warunki magazynowania plonów powodują, że ziarno nie nadaje się na sprzedaż, a z tego powodu gospodarstwo ponosi nieraz duże straty.
Producenci rozwiązań technicznych dla rolnictwa proponują pod tym względem zwłaszcza dwa rozwiązania: silosy płaskodenne i czyszczalnie ziaren.
[IMG=1409/54102b4c1f224___flickr_14997478977.

Do czego może być wykorzystywana nagrzewnica powietrza?

instalacje
Nagrzewnica powietrza lub inaczej tzw. „dmuchawa” służy do ogrzewania przeróżnego typu obiektów (magazyny, budowle gospodarskie etc.), a także otwartych powierzchni w przypadkach, kiedy dany obiekt nie posiada innego źródła nagrzewania bądź kiedy dane źródło będzie niewystarczające.
W ofercie handlowej znajdują się urządzenia zróżnicowane pod względem mocy grzewczej i paliwa którym są zasilane.

Najbardziej istotny element między innymi bardzo wielu sprzętów typu mechanicznego – a więc, kilkanaście zdań na temat rur

rura
Czym dokładnie jest rura? Z jakiego typu materiałów może być robiona? Przy wytwarzaniu jakich rzeczy rury bywają stosowane? Czy mogą mieć postać chroniącą? Jakie kształty może posiadać takiego typu rura? Gdzie istnieje możliwość ogólnie je kupować? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego – świeżo co wydzierganego – felietonu!
Czym konkretnie jest rura każdy widzi – bywa to kawałek jakiegoś konkretnego tworzywa, który to najczęściej ma kształt koła i jest dosyć długi.