Przemysłowe sprawy

Archiwum: koszt

koszt

Jakiego rodzaju rzeczy dobrze aby zapewnił własnym pracownikom właściciel firmy? Co powinno być normą, a co okaże się miłym gestem?

współpraca
Dbałość o swoich pracowników powinno być rzeczą oczywistą wśród pracodawców. Jednak nie zawsze się tak dzieje, a to duża szkoda, bo czasami zapewnienie niektórych rzeczy jest bardzo łatwe, a w ten sposób osoba zatrudniona czuje, iż jego praca jest istotna.
Taką rzeczą, która sprawi, iż pracownicy będą czuli się bardziej doceniani jest dostęp do różnego rodzaju darmowych usług i produktów.

Jak przechowywać zboże?

silosy płaskodenne
Problem magazynowania ziaren gotowych do sprzedaży może być utrudnieniem nawet dla wykształconego i mającego duże doświadczenie rolnika. Jak należy przechowywać zboże, aby nie traciło na wartości? Nierzadko niewłaściwe warunki przechowywania plonów sprawiają, że ziarno nie nadaje się do sprzedaży, a z tego powodu gospodarstwo ponosi nieraz duże straty.
Producenci rozwiązań technicznych wykorzystywanych w rolnictwie proponują w tym zakresie zwłaszcza dwa rozwiązania: silosy płaskodenne i czyszczalnie ziaren.
[IMG=1409/54102b4c1f224___flickr_14997478977.