Przemysłowe sprawy

Archiwum: przemysł

przemysł

Zastosowanie sprężyn przemysłowych – elementy, które są bardzo wszechstronne i używane w wielu branżach

Historyczne sprężyny
Rozwój techniczny pozwala w dzisiejszych czasach na sporą reorganizację w wielu dziedzinach. Tam gdzie dotąd wszelkie czynności opierały się na pracy ludzkiej dziś w większości zastępują ją prace maszyn. Są one skonstruowane z wielu dużych jak i małych detali, które współgrają ze sobą w bardzo precyzyjny sposób.

Węże przemysłowe – podstawowy element instalacji

producent węży gumowych
Połączenia sprężyste pełnią w instalacjach różnorodne role: podłączanie ruchomych zasobników transportowych, umożliwienie realizowania określonych działań przez maszyny a także urządzenia przy jednoczesnym ciągłym doprowadzaniu medium czy izolacja od wibracji czy naprężeń pochodzących od pracujących urządzeń a także wiele innych charakterystycznych zadań.

Przedsiebiorstwo proponujące budowę kominów przemysłowych

komin
Przedsiębiorstwo prosperuje na rynku branżowym nieprzerwanie od 20 lat.
Na pełny etat zatrudnia 90 osób – spawaczy, mechaników, instalatorów, wykwalifikowanych operatorów sprzętów i kierowników budowy. Sferami przemysłu, którymi się zajmuje przedsiębiorstwo to między innymi branża budowlana, metalurgiczna, górniczo-hutniczna oraz energetyczna. Głównym przedmiotem aktywności jest natomiast budowa kominów przemysłowych. Firma specjalizuje się w kominach żelbetowych, ceramicznych oraz stalowych. Na bazie tradycji opracowywane są ciągle aktualne rozwiązania, dostosowane do nowych procesów przemysłowych i mające na względzie rosnące wymagania ochrony środowiska.