Przemysłowe sprawy

Wyciągarki – konstrukcja, obsługa, działanie

Wyciągarka jest oprzyrządowaniem niejednego wozu terenowego, samochodów straży pożarnej czy też aut wojskowych.
Przydać może się, gdy musimy przejechać przez ciężki teren, a jest to niemożliwe, jeśli utkniemy w błotnistej kałuży czy też kiedy ktokolwiek potrzebuje pomocy.

Ów względnie niepozorny element ma ogromną moc. Zmieniający się klimat, przestawiony okres zimowy, huraganowe wiatry bądź ulewne deszcze. Wszystko to sprawia, że widok przewróconych drzew czy zatopionych ulic jest dla nas już czymś zwyczajnym. Są jednakże osoby, które oczekują intensywnych ulew jak maluchy wizyty Mikołaja w Boże Narodzenie. Mogą wtenczas włożyć gumiaki, wskoczyć do wozu, odpalić klekoczącego diesla a także jechać taplać się w błocie, z uśmiechem na buzi. W takich wypadkach nie starczy należyte ogumienie albo łopata . Będziemy potrzebować wyciągarki Rukcug. Do czego ma służyć taka wyciągarka? Pomoże nam wydostać się z błotnistej opresji, rozdzielić dwa zderzone ze sobą wozy czy wyjechać terenowcem z ciężkiego terenu.
rukcug

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, ktokolwiek bawił się w bagnie czterokołowcem, wie, że wszystkie elementy oraz podzespoły odsłonięte od dołu narażone będą na uszkodzenie. W związku z tym musimy pomyśleć o włożeniu osłon na miskę olejową bądź reduktor. To newralgiczne punkty, których reperacja kosztuje naprawdę dużo. Jako osłony wykorzystuje się się blachy aluminiowe albo stalowe ocynkowane.

Zniosą większość uderzeń a także ochraniają elementy napędowe wozu.

Nie wahaj się i zobacz zawarte tu uwagi na nasz temat (http://www.termoaparatura.com.pl/pl/article/90/czujniki_rezystancyjne). To zapewne są warte Twojego zainteresowania dane – zwyczajnie kliknij tutaj.

ak zobacz więcejWiększość tego typu konstrukcji posiada przygotowane dziury, by dostęp do śrubek oraz spustowych korków był jak najłatwiejszy.