Przemysłowe sprawy

Archiwum: asortyment

asortyment

Solidne porządkowanie hal produkcyjnych oraz magazynowych

loft
Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych to obecnie zadanie dla profesjonalistów. Do lamusa odeszły czasy, gdy po specjalistycznych halach produkcyjnych kręciła się sprzątaczka z mopem. W grę wchodzi nie tylko mycie i zamiatanie, ale też impregnacja powierzchni hal lub usuwanie opornych do usunięcia plam ze smarów, olejów lub innych substancji chemicznych. Bardzo często w ciągu kilkunastu godzin trzeba doprowadzić do porządku nawet 1000 metrów kwadratowych powierzchni. W magazynach również należy utrzymywać maksimum bezpieczeństwa.

W jaki sposób zaprojektować opakowanie, aby stało się zachęcające i mogło spełniać różne atesty?

opakowania
Ogromna ilość artykułów, jakie mamy szansę spotkać w życiu musi mieć odpowiednie opakowania. Nasze życie więc zapełnione jest różnymi butelkami, puszkami czy kartonami. Opakowania są zwykłe, jakieś szare i nieciekawe, jak i oszałamiające barwami, mogące przykuć uwagę. Tak samo jest z rozmiarem i kształtami. Jedne przykuwają naszą uwagę, drugie w ogóle.

Oryginalne części zamienne marki Case do maszyn budowlanych

kombajn
Sprzęt i maszyny budowlane czasem się psują, nieraz jednak usterka zdoła być mała. Czasami jest to powiązane z zepsuciem się jakiejś części. Niemało części wolno wymienić na nowe i tym samym przywrócić sprawność danej maszynie budowlanej. Części marki Case to najlepsze części na rynku, które zezwolą na utrzymanie biegłości machin i urządzeń budowlanych przez długi okres. Części case posiadają cudowne parametry. Marka Case proponuje wyłącznie oryginalne, wypróbowane części, które mają wyborne certyfikaty jakości. Jest to jedna z najlepszych marek na rynku, wobec tego kupując części case masz gwarancję ich wybitnej jakości.