Przemysłowe sprawy

Archiwum: teren

teren

Kategorie odbojnic przemysłowych

Istnieją różne rodzaje odbojnic, mających na celu przede wszystkim ochronę danego budynku, miejsca, bądź rzeczy – małą lub większą. Niektóre z nich wykonane są z gumowych materiałów, lecz wszystkie mają właściwości amortyzacji uderzenia oraz przejmowania energii, tak aby uszkodzona nie została rzecz chroniona.

Stale typu trudnościeralnego – a więc, „w jakim miejscu poszukiwać?” oraz „gdzie znaleźć?”

W jakich miejscach na obszarze Polski dobrze jest poszukiwać najlepszej stali trudnościeralnej? Jakiego typu firmy je wytwarzają? Do jakich rzeczy ogólnie stosuje się stali typu trudnościeralnego? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego – świeżo napisanego – felietoniku!

Badania porównawcze jako zestawienie diagnostyki jakości i sporządzenia

Wraz z rozpowszechnieniem się systemu gwarantowania jakości rośnie znaczenie i liczba laboratoriów badawczych, które zajmują się certyfikacją określonych grup produktów.
Badania porównawcze stanowią zestawienie zarówno diagnostyki jakości gatunku, jak i diagnozy jakości sporządzenia, z nadzwyczajnym uwzględnieniem takich cech, które w sposób najistotniejszy przesądzają o stanie formy wyrobów.