Przemysłowe sprawy

Stal Hardox – a więc, wszystko co warto wiedzieć na tematykę wspomnianej przedsiębiorstwa

Przeciwko pozorom firma Hardox to nie jedynie blaszki trudnościeralne, o których już jakiś czas temu pisaliśmy. Z pod szyldu nazwy „Hardox”, wyszły również takie rzeczy jak rury, lemiesze, śrubki do lemieszy, czy sitka.

Warto jednakże zagłębić się bardziej w tematyce Przedsiębiorstwa Hardox, albowiem istnieje możliwość dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat ich rodzaju stali…
traktor

Autor: Lelou
Źródło: http://www.flickr.com

Jak warto zauważyć, pisaliśmy już na temacik blach trudnościeralnych marki Hardox. Istnieją ich kilka rodzajów, o numeracjach: 400, czterysta pięćdziesiąt, 500, pięćset pięćdziesiąt, 600, a także alternatywa Extreme. Zastosowanie owych blaszek jest bardzo wszechstronne.

Czyżby nasz wpis zainteresował Cię tak intensywnie, że chcesz zapoznać się z następnym? To fantastycznie. Zatem tu kliknij i sprawdź (https://www.metfix.com.pl/oferta/elementy-zlaczne/opaski-zaciskowe/) sporo postów.

Mają możliwość być używane w szczególności w: obróbkach warsztatowych (przy okładaniu skrzynek śmieciarek, płytkach okładzinowych do pokrycia ścian kieszeni sortownika, czy przy chwytakach, nie wspominając już o użytkowaniu przy niszczarkach), przy budowie dróg (stosowane przy łopatkach mieszadeł wewnątrz asfaltowni, kontenerach do transportu, czy też czerpakach oraz koparkach i tak w dalszym ciągu), czy też wewnątrz kamieniołomach i kopalniach, a także pamiętajmy o przemyśle drzewnym, gdzie bywają one stosowane do cząstek oraz podzespołów do maszyn typu: zrywkowych, ścinających, tartacznych, oraz transportujących. Jeśli chodzi o obrabianie owej stali, to istnieje możliwość ją ciąć: laserem, plazmą, gazem, a także wodą. Omijając to jednak też obrabia się ją przez skrawanie CNC, a także przez walcowanie.

Stal Hardox jest również idealna przy usługach remontowych, przy takich przedmiotach jak: kruszarki, betoniarnie, czy też przesiewacze, maszynki recyklingowe a także rolnicze, i tak dalej.