Przemysłowe sprawy

Potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań dla przedsiębiorstwa? Wybierz nasze produkty!

W praktycznie każdej branży, niekiedy konieczna jest pewna obróbka. Jesteś stolarzem, który obrabia drewno? Rzeźbiarzem tworzącym wyrafinowane projekty? Hydraulikiem, wytwarzającym własne rury? A może po prostu tak zwaną „złota rączką” – mężczyzną, który wszystko umie naprawić? Jeśli jesteś jedną z wcześniej wyszczególnionych person, musisz rzetelnie zastanowić się nad prezentowaną przez nas maszyną, która umożliwia cięcie strumieniem wody, na każdego typu materiałach, niedrogo i dokładnie.

cięcie metalu

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Temat może wydawać się nieco surrealistyczny, jednak prawdą jest, że cięcie wodą wykonuje się w wielu, fachowych sferach, takich jak lotnictwo czy przemysł – polecamy bth.plo praktyka, którą praktycznie każdy uzna za najlepszą. Jeśli martwisz się o środowisko, to jest dobra piła dla ciebie, metoda potrzebuje niewielkich podaży prądu, a woda jak i podkładki nierdzewne, nadają się do powtórnego użycia. Mało tego, w momencie cięcia strumieniem wody nie wytwarzają się żadnego typu kurze czy żużle, tak więc minimalizujemy w ten sposób liczbę odpadów. Dodatkowo, używając naszej piły, wiele z zadań, które do tej chwili zlecałeś osobom postronnym, nie będzie już konieczne. Nie trzeba szlifować czy wykańczać krawędzi, cięcie wodą gwarantuje otrzymanie niezwykle gładkich brzegów. Poza tym, jeżeli chcesz powiększyć swoją działalność, np. hydrauliczną, jest to urządzenie zaprojektowane dla ciebie. Z nami nie będziesz ryzykować, jesteśmy w mocy umożliwić ci wypróbowanie produktu. Poza tym, jeśli chcesz, możemy wysłać ci prototyp oprogramowania maszyny, całkowicie bezpłatnie. Pozwoli ci to łatwiej poznać zastosowanie cięcia strumieniem wody. Jeśli zdecydujesz się na kupno, podkładki nierdzewne dostaniesz od nas w prezencie – .

www.bth.pl/pl.sruby.htmlak–>

cięcie stali

Autor: Carl Wycoff
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy wypełnić nasz niewielki formularz zgłoszeniowy i przesłać online. Nasz telemarketer zgłosi się do ciebie w przeciągu dwóch dni powszechnych, aby doprecyzować typ pożądanej przez ciebie maszyny. Dla wszystkich osób, które polecą nas przyjacielowi, dokonującemu zakupu, oferujemy niezwykle interesujące zestawy upominkowe. Cięcie wodą to nowa generacja świadczeń. W czasach, gdy nasze środowisko jest zdegradowane, jest to mocno interesujące rozwiązanie. Nasze maszyny łączą ze sobą najwyższą technologię, z dużą prostotą. Dzięki niezniszczalnym pompom otrzymasz precyzyjne ciecie. Bezpiecznie, bez ekstremalnych temperatur i bez niepotrzebnych odpadów. Zamów nasz produkt już dziś – !

www.bth.pl/pl