Przemysłowe sprawy

Zysk na czterech kołach

fotos - przemysł
Otworzenie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek błyskawicznie się zwraca, albowiem za kierownicą pożyczonego wozu przeważnie siadają turyści, którzy w czasie urlopu nie oszczędzają.

budownictwo
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
fotos - przemysł
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Wypożyczalnia wozów to w naszym kraju ciągle biznes mało modny. Pośród Polaków pokutuje mit, iż na wynajęcie samochodu stać tylko najbogatszych, natomiast ażeby uruchomić takową działalność, konieczne są olbrzymie nakłady, które mogą się nigdy nie zwrócić. Niemniej jednak Polska to rynek z wielkim potencjałem.
Prowadzenie wypożyczalni wozów zaczęło się opłacać, gdy Polska przystąpiła do UE, a granice pozostały otwarte. Dzięki temu nasz kraj zaczęło odwiedzać coraz więcej turystów, a to właśnie oni są jednym z motorów napędowych owego interesu. Drugim filarem, na którym swą działalność opierają wypożyczalnie samochodów, będą klienci biznesowi.

Wejdź na moje hiperłącze – tam oczekuje na Ciebie następna dawka super wpisów. Nie odkładaj tego na później! Będzie fajnie, jeśli napiszesz swą opinię.

Firmy wynajmują wozy dla swoich gości, lecz także dla pracobiorców, jacy prowadzą transakcje w innym mieście. Koszta pożyczenia pojazdu są niższe niż przykładowo koszta pracowniczych taksówek. Prócz krótkoterminowego wynajmu, popularny pośród przedsiębiorstw jest również tak zwany wynajem średniookresowy, który trwa kilka miesięcy. Korzystają z niego przedsiębiorstwa, jakie w krótkim okresie muszą stworzyć flotę czterokołowców przeznaczoną do obsługi danego projektu w określonym czasie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą ponosić gigantycznych kosztów kupna nowych pojazdów oraz nie muszą utrzymywać ich, kiedy projekt zostanie już ukończony. Z pewnością warto więc swoją ofertę poszerzyć o ciężarówki i rozmaitego rodzaju naczepy.

Czy spodobała Ci się kompleksowa analiza w tym wpisie? Masz chęć na więcej? Zatem nakłaniamy Cię do odwiedzenia naszej innej strony.

To na pewno się opłaci.