Przemysłowe sprawy

Wykorzystuj maksymalnie obszar w hurtowni

żarówki
Hale magazynowe są zazwyczaj olbrzymie. Jednak niekiedy potrzebujemy do składowania, jeszcze więcej miejsca i wtedy przychodzi nam pomysł, żeby kupić koleją salę.

Wstrzymaj się, jest prostszy przepis.
Ułatwią wam to antresole magazynowe, które możemy dostosować co do centymetra do danego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu podestów, możesz zbudować w magazynie dodatkowy poziom albo wręcz zaprojektować kilka pięter. Odpowiednio dostosowane antresole magazynowe, to na pewno najlepsze rozwiązanie na powiększenie powierzchni w hali. Oprócz tego antresole są łatwe w montażu, a w razie potrzeby jest szansa je przedłużyć.
żarówki
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Filary, na których stoją półpiętra, wykonane są z solidnych surowców. A na podeście możemy zainstalować podłogę, z materiałów antypoślizgowych, przeciwogniowych, albo stalowy. Schody – odkryj serwis – na półpiętro instalowane są zgodnie z obowiązującymi normami i można je szczególnie dostosować i zainstalować uzupełniające furtki ochronne.
Oprócz możliwości przechowywania znacznej ilości produktów, antresole magazynowe (złap okazje na antresole magazynowe zobaczysz tu) sprawdzają się również jako uzupełniajaca przestrzeń, dla sekretariatu, lub miejsca socjalnego, w hali.

Nie da się ukryć, że antresole, w wielkich salach, pełnią kolosalne funkcje użytkowe, a poza tym warto dostrzec, iż system w belkach nośnych konkretnej konstrukcji, można bezproblemowo wykorzystać również do instalacji rur, w których będzie biegła Energia elektryczna albo do instalacji przeciwpożarowych.
zatemA więc, jeśli potrzebujesz więcej powierzchni, przetestuj bezwzględnie półpiętra.