Przemysłowe sprawy

Wanna idealna do osiągnięcia całkowitej satysfakcji z hydromasażu…

minerał
Wanna z hydromasażem powinna być dobrana indywidualnie w zależności od oczekiwań. Pod uwagę należy wziąć na pewno| wielkość i kształt wanny, rodzaj hydromasażu oraz sposób sterowania.

Rozmaite opcje dodatkowe pozwolą na osiągniecie zupełnego relaksu.
minerał
Autor: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzaje hydromasażu to klasyczny masaż wodny, perełkowy oraz wodno-powietrzy. Pierwszy z nich daje liczne korzyści zapewniane poprzez strumień wody i powietrza. Dysze mogą być regulowane przez ich obracanie, tak by przejść do celowego natężenia masażu. Taki masaż wodny oferowany jest we wszystkim wannach tego typu. Masaż perełkowy bądź inaczej masaż powietrzny doskonale przygotowuje ciało do masażu wodnego Co więcej, jest pomocny w uzyskaniu pozytywnych wyników przy dążeniu do spadku kilogramów. Dysze wypuszczają wiele pęcherzyków powietrza, jakie tworzą kieszeń powietrza unoszącą ciało i powodującą rozluźnienie mięśni.

Zaciekawił Cię ten nietuzinkowy artykuł? Jeśli tak, oprócz tego zerknij koniecznie (https://bioanalytic.com.pl/partnerzy/przygotowanie-probki/) na tekst, który jest opublikowany w tym miejscu – on także da Ci do myślenia!

Masaż powietrzny oferowany jest tylko wyłącznie połączeniu z masażem wodnym. Natomiast badania naukowe, ale również doświadczenia użytkowników pokazują, iż masaż wodno-powietrzy (połączenie dwóch wcześniej wymienionych typów masażu) ma najbardziej korzystny wypływ na nasze ciało. Ten masaż głęboko penetruje konkretne grupy mięśniowe, a drgania pozwalają w pełni się zrelaksować. Co prócz różnych typów masażu może zaproponować producent wanien z hydromasażem?

Proponowane wanny mogą różnić się także panelem sterowania. Do wyboru mamy panel pneumatyczny (wybór opcji masażu dokonywany jest za pomocą metalowych przycisków wyłącz oraz pokręteł minimum/maksimum) oraz elektroniczny panel sterowania (zamontowany w linii wanny) pompa do hydromasażu. Oprócz elementów zauważalnych na zewnątrz, jak kaskady czy dysze do jacuzzi, powinniśmy zwrócić uwagę na niezwykle istotny element tego typu wanny, którym jest pompa – patrz szczegóły – do hydromasażu.

Dzięki niezawodnej pracy pompy otrzymujemy stymulujący, przenikliwy oraz skuteczny masaż. Pośród dodatkowych opcji, które proponują producenci wanien wskazać możemy ozonator, dysze wirujące, światło pod wodą oraz grzałkę służącą do utrzymania wlaściwej temperatury wody w trakcie kąpieli.