Przemysłowe sprawy

Technologia jest już w każdej dziedzinie, również w medycynie. Czemu jest taka ważna?

autoklaw
W dzisiejszych czasach zwyciężają Ci, którzy umieją być krok przed innymi. Czasami trzeba nawet kilka kroków, by dostrzec zmieniające się tendencje, ażeby móc skutecznie reagować i zaprezentować swoim klientom najlepszy produkt. Ta sytuacja występuje prawie w każdej branży, a specjaliści i futuryści nie mają wątpliwości, kto zostanie daleko w tyle w tym technologicznym wyścigu, ten może już nigdy nie dogonić uciekającej czołówki. Żeby bowiem dobrze dopasować się do potrzeb klientów i walczyć z konkurencją potrzeba czegoś nowoczesnego – i to stale aktualizowanego, bo jak wiadomo, nawet najbardziej nowatorska aktualnie rzecz stanie się w końcu wiekowa.

autoklaw
Autor: Carlos de Paz
Źródło: http://www.flickr.com
Branżą, która musi szczególnie się do tego przystosować jest branża medyczna. Tutaj każda rzecz się szybko zmienia, iż aż ciężko nadążyć za zmieniającymi się trendami. Tylko najlepsi potrafią o wszystkim pamiętać, to też dowodzi, iż te najbardziej „na czasie” firmy są w stanie oferować najlepsze usługi swoim klientom. Od kilku lat w branży medycznej znane jest urządzenie rewolucyjne, które powinien posiadać w swoim zestawie każdy gabinet – Autoklaw firmy Tinget. Każde z tych urządzeń, obojętnie z jaką wielkością komory sterylizacyjnej, pozwala na przeprowadzenie cykli z wsadami opakowanymi. Jest to bardzo ważne i konieczne w obecnych czasach, gdzie zaostrzają się przepisy odnoszące się do sterylizacji narzędzi.

To też czasy, w których to pacjenci są coraz bardziej świadomi rożnych zagrożeń i przez to oczekują pełnego bezpieczeństwa w trakcie wizyty w gabinecie zabiegowym. Na szczęście autoklaw to wspaniałe i niezawodne urządzenie. Zastosowanie pompy próżniowej, jaka wytwarza potrójną próżnię frakcjonowaną, umożliwia pełną sterylizację wsadów każdej z klas, razem z narzędziami porowatymi, jakie – jak wiadomo – mają kontakt z tkanką żywa pacjenta. Cyfrowy zapis jest możliwy dzięki złączu USB. Archiwizuje on każdy przeprowadzony cykl na Twoim komputerze. Nie jest więc konieczne korzystanie z drukarki
autoklaw
Autor: rvcroffi
Źródło: http://www.flickr.com

lub nudne i żmudne wklejanie wydruków do zeszytu.

Jeśli prezentowany artykuł jest według Ciebie ciekawy, ta treść z pewnością też będzie godna Twojego zainteresowania, ponieważ odnajdziesz tam analogiczne informacje.

Dodatkowe ułatwienie to menu w języku polskim, jakie znacznie ułatwi obsługę. Naprawdę szeroka gama rozmiarów umożliwia perfekcyjny dobór autoklawu dla potrzeb każdego gabinetu, znajdą zastosowanie w niedużych salonach kosmetycznych, lecz także dużych klinikach medycznych oraz instytutach badawczych. Dodatkowo, w firmie Tinget trwają prace nad autoklawami o pionowej komorze sterylizacyjnej, jaka będzie dochodzić do pojemności 100 litrów. Trwają także prace na następną generacją nowoczesnych, małych sterylizatorów parowych.

Na pewno przysłuży Ci się najnowsza publikacja (https://www.effectglass.eu/pl/kontakt/). Więc wejdź w podany link i raduj się tekstem, który z chęcią dla Ciebie przygotowaliśmy.

/J]