Przemysłowe sprawy

Jakie są możliwości dla kierowców, którzy będą chcieli, żeby ich pojazdy wyjątkowo się prezentowały

samochód
Dla wielu kierowców dbanie o samochód ogranicza się do wizyty na myjni co jakiś czas i tak samo często odkurzenia dywaników i siedzeń. Inni właściciele aut idą trochę dalej i systematycznie zapewniają swoim samochodom kurację odmładzającą pod postacią całościowego polerowania karoserii i czyszczenia tapicerki. Przez takie zabiegi, dobrze i co najważniejsze systematycznie wykonywanym, pojazd bez przerwy będzie odpowiednio wyglądał przez długie lata intensywnego użytkowania.

Lecz jest też pewna grupa kierowców, którzy wymagać będą od wyglądu najwyższego standardu.kliknij tutaj berker gniazdka berker gniazdkaI właśnie dla takich kierowców kierowana jest oferta auto spa, czyli kompletnej odnowy pojazdu – klik klik. Tego typu usługi będą obejmować nie tylko mycie i dokładne czyszczenie całego auta, ale także poprawę wszystkich zauważonych defektów. Z tego też powodu niekiedy takie zabiegi mogą trwać nawet tydzień, a jeżeli chodzi o koszty, to trzeba się będzie liczyć z wydatkiem przynajmniej paru tysięcy. Jednak jak się oglądnie pojazd po zakończeniu prac, to każdy chyba właściciel powie, że jednak warto było.
samochód
Autor: BMiz
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo modnym w ostatnim czasie hasłem jest auto detailing, i oznacza ono dokładnie kompleksową renowację i czyszczenie pojazdu, żeby nadać mu ładniejszego wyglądu i równocześnie zabezpieczyć przed rozmaitymi czynnikami. Do realizacji wszystkich koniecznych zabiegów będzie się używać tylko i wyłącznie kosmetyków i preparatów najlepszych jakościowo, niekiedy niemożliwych do kupienia w zwykłych sklepach motoryzacyjnych. Prace rozpoczynają się od poprawy warstwy lakierniczej.

Znajdujące się w tym miejscu informacje są dla Ciebie zbyt zdawkowe? Jeśli tak, to wejdź na stronę maty do bagażnika, na której zgłębisz zbliżone zagadnienia.

Przede wszystkim pozbyć się trzeba wszystkich rys, przebarwień i innych defektów, a później kładziona jest warstwa ochronna. Tu często stosuje się Xeramic pro, dający niesamowicie wytrzymałą i odporną warstwę, chroniącą lakier na kolejne lata intensywnej eksploatacji. Następnym etapem będzie środek pojazdu – [odnośnik]. Tu z kolei dokładnie czyszczona jest tapicerka, a następnie powleka się elementy wnętrza specjalnymi środkami, które mają chronić materiały przed promieniowaniem UV.