Przemysłowe sprawy

Pasze przeznaczone dla trzody chlewnej – a więc, jakie bywa jedzenie dla konkretnych rodzai świń

nagrobek granitowy
Rozmyślasz nad tym, jakiego typu istnieją podziały pasz dla trzody, a także jakiego typu bywają idealne do konkretnego rodzaju świnek? Jakiego typu ogólnie powstały rodzaje świń – w jaki sposób przebrzmiewają ich nazewnictwa? te wszystkie rzeczy oraz jeszcze więcej wynajdziesz w naszym nowym artykule, ale wyłącznie jeżeli dobrze go odczytasz!
Jedzenie przeznaczone dla świnek można podzielić na kilka rodzajów, w szczególności: dla świnek w ciąży, przygotowujących się do porodu, czy chociażby laktacji (chodzi tu o świnie o nazwie Lochy), kiedy chodzi o prosięta to pasze dla nich są uzależnione od tego ile mają godzin, albo w jakim bywają okresie ssania, albo fazie (odsadzenia lub odchowu).

statek na morzu
Autor: Ian Kirk
Źródło: http://www.flickr.com
Co zaś tyczy się loszek i tuczników, to mają w posiadaniu 2 fazy odchowu (czyli loszki) i dwa okresy tuczu (czyli tuczniki).

Zobacz również inne archiwum materiałów przedstawiających niniejszy wątek – bez obaw – wejście za darmo (http://kador.pl/relokacja-maszyn-i-linii-produkcyjnych/), zatem kliknij ten link!

Dlatego tak istotna jest dobra pasza – wbogacanie solą - dla świń, aby każda spośród wymienionych rzeczy był dobrze wykonany.

nagrobek granitowy
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
pasze dla trzody
Autor: glass24.pl
Źródło: glass24.pl

owej, pasze lecznicze, pasze lecznicze przeznaczone dla starszych prosiąt, czy też choćby tak nazywany stymulator odporności lub 70% koncentratu włókna pochodzącego z lignocelulozy.