Przemysłowe sprawy

Osłona dla warzyw

Warzywa pod okryciami są zabezpieczane przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, przez co stają się bardziej niezawodne w uprawie. Coraz to częściej stosowanym materiałem do okrywania roślin jest agrowłóknina.

monitoring

Autor: NASA Goddard Space Flight Center
Źródło: http://www.flickr.com
Okrycie z agrowłókniny jest delikatne, częściowo przepuszcza wilgoć, powietrze i światło, umożliwiając roślinom kontynuować postępowania wegetacyjne. To wywołuje, że agrowłóknina wygrywa w rywalizacji z różnymi, bardziej tradycyjnymi towarami do zakrywania roślin.
Dostępne są agrowłókniny o przeróżnej grubości, a również w kolorze białym, względnie czarnym. Zastosowanie niewłaściwego typu agrowłókniny może przynieść więcej straty aniżeli zysku. Warto zatem dowiedzieć się, jaka agrowłóknina do czego służy i jakie gatunki będą najbardziej odpowiednie do zastosowań amatorskich na parcelach i w ogródkach przydomowych. Agrowłókninę jest możliwość też spożytkować do ściółkowania ziemi. Do tego celu służy agrowłóknina w kolorze czarnym.

Wejdź na ten odsyłacz oraz zobacz w treści zamieszczony tam artykuł. Są w nim inne tego rodzaju wiadomości. One także analizują tę tematykę.

Ściółkowanie agrowłókniną czarną chroni rośliny przed rozrostem chwastów, szkodnikami glebowymi i pomaga utrzymać wilgotność w glebie. Następną wartością jest podwyższenie temperatury ziemi dzięki osłonie, co z kolei sprzyja rozwojowi układu korzeniowego i aktywuje przyrost roślin.

certyfikat

Autor: elminium
Źródło: http://www.flickr.com
Opryskiwacz Kwazar zaprojektowany jest do pracy z profesjonalnymi środkami chemicznymi.

Jeżeli jest w tym artykule coś wartościowego dla Ciebie, to szybko sprawdź koniecznie również te informacje (http://c-l.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-i-linie-produkcyjne/) – w nim też przeczytasz dużo podobnych informacji.

Sprawdzą się wyśmienicie w warunkach, kiedy konieczne jest zastosowanie związków chemicznych, również tych mocno agresywnych.

Z uwagi na ich zastosowanie wyroby sporządzone są z tworzyw o zwiększonej trwałości chemicznej.
Właściwością wyróżniającą opryskiwacz jest system zapewniający aplikację płynów niezależnie od położenia spryskiwacza.