Przemysłowe sprawy

Archiwum: obsługa

obsługa

Jak odkurzać wielkie powierzchnie

Utrzymywanie w czystości ogromnych pomieszczeń zawsze daje sporo kłopotów. Spójrzmy na przykład na hotel. Sporo pomieszczeń, dziesiątki metrów korytarzy, przepastne sale jadalne. Konserwacja takiego metrażu wymaga pracy licznego personelu, który powinien być ciągle do dyspozycji. Poza tym trzeba nabyć mnóstwo maszyn – przynajmniej parę markowych odkurzaczy. Odkurzacze czasem się psują, zatem koszty się zwiększają. Koszty za elektryczność umieją przyprawić o ból głowy każdego. Jakie staje się więc trafniejsze rozwiązanie? Rzecz jest jasna: odkurzacze centralne.

Dystrybucja oleju napędowego – z jakich przyczyn warto posiadać własny zbiornik ?

Dystrybucja oleju napędowego może być tańsza, jeżeli będziemy posiadać własny zbiornik na ON. Ale to nie jedyna zaleta, którą przynosi ze sobą wskazane rozwiązanie. Atutów posiadania swojego zbiornika jest dużo więcej, toteż dobrze je teraz poznać. O czym zatem należy wiedzieć?
Rozpocznijmy od samej oszczędności – dlaczego można się nią cieszyć? Nade wszystko dlatego, iż kupujemy większą ilość paliwa w hurtowni, a nie na stacji, więc cena jest znacznie niższa.