Przemysłowe sprawy

Archiwum: obróbka

obróbka

Marka śrubena, przeciwko branża metalowa – czyli, przedmioty metalowe dobre na wszystko

selfie - przemysł
Jakimi rzeczami opiekuje się przedsiębiorstwo Śrubena? Jakie rzeczy produkuje? A co się dzieje z branżą metalową? Jakimi rzeczami konkretnie bywa ów rodzaj przemysłu, oraz do czego może się nam przydać? Jeżeli jesteś tej rzeczy ciekaw, to to wszystko i jeszcze bardziej dużo wynajdziesz w naszym felietonie!
Przedsiębiorstwo, czy raczej logo śrubena, bywa znana wewnątrz całej Europie, dzięki jakości i wykonaniu własnych produktów, którymi są w szczególności tak przezywane „elementy złączne”, którymi to są: śruby, nakrętki, wkręty, oraz wyroby rysunkowe o bardzo szerokim zakresie wymiarowym oraz asortymentowym.

Jak obrabiać stali nierdzewnej? Parę najlepszych sposobów

Stal hardox
Istnieje całkiem sporo metod na obrabianie stali nierdzewnej. W szczególności obróbka stali to nic innego jak jej skrawanie. Ta własność stali dość spory czas była traktowana jako niepotrzebna oraz drugorzędna jej cecha, z tego względu, że skrawanie było zasadniczo całkiem trudnym zadaniem. Na szczęście w dzisiejszych czasach, kiedy technologia rewelacyjnie się rozbudowała obróbka skrawaniem nie jest problemem.