Przemysłowe sprawy

Archiwum: obróbka

obróbka

Marka śrubena, przeciwko branża metalowa – czyli, przedmioty metalowe dobre na wszystko

selfie - przemysł
Czym zajmuje się firma Śrubena? Jakie rzeczy wytwarza? A co z branżą metalową? Jakimi rzeczami konkretnie bywa wspomniany typ przemysłu, i do jakich rzeczy może się naszym osobom przydać? Jeśli jesteś tej rzeczy zainteresowany, to to wszystko i jeszcze więcej odnajdziesz w naszym artykule!
Firma, czy raczej logo śrubena, bywa znana w calutkiej Europie, dzięki jakości oraz wykonaniu swoich produktów, którymi to są między innymi tak zwane „elementy złączne”, którymi bywają: śruby, nakrętki, wkręty, a także wyroby rysunkowe o niewiarygodnie szerokim zakresie wymiarowym oraz asortymentowym.

Jak obrabiać stali nierdzewnej? Parę najlepszych sposobów

Stal hardox
Istnieje całkiem sporo metod na obrabianie stali nierdzewnej. W szczególności obróbka stali to nic innego jak jej skrawanie. Ta własność stali dość spory czas była traktowana jako niepotrzebna oraz drugorzędna jej cecha, z tego względu, że skrawanie było zasadniczo całkiem trudnym zadaniem. Na szczęście w dzisiejszych czasach, kiedy technologia rewelacyjnie się rozbudowała obróbka skrawaniem nie jest problemem.