Przemysłowe sprawy

Funkcjonalne systemy technologiczne. Zautomatyzowanie prac w biznesie i na produkcji.

Automatyzacja sprawdza się na co dzień w wielu rozmaitych kategoriach – zarówno w dziedzinie biznesowej, jak i w szeroko pojętej produkcji. Automatyzacja zwiększa efektywność i zmniejsza czas konieczny do realizowania zaplanowanych działań.

napowietrzanie

Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Oznacza dla firmy zyski dzięki zmniejszeniu zapotrzebowania na pracowników, usunięciu opóźnień w procesach i zredukowaniu błędów wynikających z pracy ludzi. Przy automatyzowaniu procesów wymagane są różne napędy – http://www.afg.poznan.pl/ – łańcuchowe, systemy, taśmociągi i podajniki a także złożone systemy, by bezobsługowo można było przeprowadzić takie czynności jak na przykład napowietrzanie.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Systemy liniowe muszą być perfekcyjnie dostosowane do wykonywanego zadania. Ogromny wybór komponentów napędowych i prowadnic pozwoli spełnić wszystkie wymagania – niezależnie od tego, czy potrzebny jest napęd ręczny lub silnikowy, podnoszone drzwi albo jednostka liniowa dostosowana do szczególnych potrzeb. Dzięki wprowadzeniu sprawdzonych komponentów dynamicznych, poszczególne podzespołów można idealnie zestawić. Tym sposobem otrzymujemy rozwiązanie, jakie jest doskonale dostosowane do wymagań. Napędy łańcuchowe to idealne rozwiązanie jeśli chodzi o systemy liniowe. Odporny na zużycie stalowy łańcuch może pracować także w trudnych warunkach. Schowanie go w rowku profilu umożliwia stabilnie przenieść napęd (https://www.arapneumatik.pl/p-93-naped-liniowy-silownik-elektryczny-z-paskiem-paskowy-z-karetka-osp-e-bhd-hoerbiger-parker-origa) łańcuchowy na wózek. Za sprawą swej elastyczności i wytrzymałości, nadaje się idealnie do transportowania. Napędy łańcuchowe możemy połączyć z rozmaitymi prowadnicami liniowymi a także współdziałają one z dowolnymi silnikami. Ważną sprawą jest również napowietrzanie. Oczywiście nie jest to problem, aby zastosować samoczynne systemy napowietrzające – zobacz.

Modułowa budowa systemu zapewnia bezproblemową integrację rozwiązań z komponentami i elementami składowymi. Tym sposobem istniejące inwestycję mogą być w dowolnej chwili powiększane w zależności od sytuacji.