Przemysłowe sprawy

Bezpłatny a przy tym bezpieczny program do składania deklaracji PIT

Pity 2017
Obowiązkiem spoczywającym na każdym obywatelu zarabiającym pieniądze jest złożenie PIT-u za ubiegły rok rozliczeniowy. Gdy chcemy wypełnić zeznanie roczne bez wychodzenia z domu, jak zawsze z pomocą przychodzi program z MF, łatwy do pobrania ze strony internetowej.

rozliczenie podatku
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Program ten jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje pięć popularnych systemów operacyjnych i obsługuje ogromną liczbę PIT-ów – dowiedz się więcej.

W programie e-pity stosunkowo łatwo możemy wypełnić na przykład PIT 37 z wszelkimi załącznikami. Nie musimy znać się na podatkach, ponieważ gdy używamy kreatora, aplikacja podpowie, które kwestionariusze należy zaznaczyć i wypełnić oraz zasugeruje, jakich dokumentów będziemy potrzebować, by szybko wypełnić zeznanie.

Tym sposobem skończymy PITy 2017 ekspresowo i bezpiecznie. To szalenie istotne, by uzupełnić PIT 37 korzystając z zaufanego programu. Bezpieczeństwo danych to najwyższy priorytet, więc bardzo ważne jest to, iż nasze dane są zapisywane jedynie na naszym sprzęcie. Nie są przechowywane na żadnych serwerach, a transfer danych jest szyfrowany i bezpieczny jak w banku. Ważne jest też, że poprawność aplikacji PITy 2017 i jego kompatybilność z obecnymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w naszym kraju.

Poprawność i użyteczność aplikacji potwierdzają też księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od kilku lat używają programu e-pity, wysyłając zeznania swoich klientów – przedsiębiorstw i osób prywatnych.

Dla osób, które są wzrokowcami, przygotowano również filmik, jaki jest instrukcją wypełniania zeznania.